חיים זיסוביץ - עיתונאי, או יחצ"ן?

מנחה תיק תקשורת ושותף במשרד יחסי ציבור

עיתונאים ואנשי יחסי ציבור, היכן ההפרדה?

עיתונאים בעלי וותק יספרו לכם, על אסכולה שמחייבת הפרדה נוקשה ומוחלטת בין עבודתו של עיתונאי, לבין כל התחומים המשיקים לעבודה העיתונאית, בהם יעוץ תקשורתי, יחסי ציבור ופרסום.

אם הייתם אומרים להם, לפני שנים, שכוכב פרסומות למוצרי חשמל יהיה עורך ראשי של עיתון, שעיתונאית כלכלית בכירה תהיה דוברת של אחד הבנקים ושבעליו של משרד יחסי ציבור יגיש תוכנית אקטואליה ותקשורת – הם היו סוברים כי דעתכם נשתבשה עליכם.

חיים זיסוביץ – מנחה "תיק תקשורת" ושותף במשרד יח"ץ

לאחר שמגזין "פירמה" של הגלובס חשף כי חיים זיסוביץ, מנחה התוכנית תיק תקשורת, הוא גם שותף במשרד יחסי ציבור הודיעה מועצת העיתונות כי מדובר בעבירה אתית והטלוויזיה החינוכית הודיעה כי זיסוביץ לא יוכל להנחות את התוכנית, במקביל למעורבותו בפעילות יחסי ציבור.

בימים אלו עדיין לא הוכרע עתידו המקצועי של זיסוביץ, הוא מצידו אינו מעוניין לוותר על המשרה בטלוויזיה החינוכית. זיסוביץ שכר עו"ד ולטענתו השעה עצמו מכל פעילות בתחום יחסי ציבור, במשרד בו הוא שותף.

טענה זו אינה מניחה את דעתה של הטלוויזיה החינוכית וזו מבקשת הסברים והבהרות, בכל הנוגע לרווחיו של זיסוביץ מפעילות המשרד, מעורבותו בניהול המשרד וקשריו עם העובדים. כפי שמסרה הטלוויזיה החינוכית לגלובס, כל עוד בידי זיסוביץ מניות של המשרד, ההשעיה בתוקף.

היועץ המשפטי של החינוכית אמר לפני כחודש וחצי שהתנהלות זו מהווה הפרה של הסכם ההתקשרות בין זיסוביץ לחינוכית וכי יש להודיע לו 14 יום קודם, עם סיום ההתקשרות. מאז חלף, כאמור, כחודש וחצי.

לחץ כאן להתעדכן בכל החדשות החמות: חדשות תקשורת

מאמרים אחרונים

קישורים
- יחסי ציבור
- חשיפה תקשורתית
- עיצוב לוגו
- תדמית באינטרנט
- משבר תקשורתי

חיפוש באתר
מפת האתר