אברי גלעד נתבע על לשון הרע

נורסטאר תובעת את אברי גלעד על לשון הרע

נורסטאר: אברי גלעד "חירף וגידף"

חברת נורסטאר מדיה, הגישה הבוקר תביעה נגד אברי גלעד, במסגרתה מבקשת החברה לפצותה בסכום של 2.8 מיליון שקל, בגין תקיפת מדיית שלטי החוצות, תוך שימוש בלשון הרע. זאת, כפי שטוענים עורכי הדין של החברה, בשל הנחה של אברי גלעד, כי תקיפת מדיית שלטי החוצות תטיב עם מצבו ותפנה תקציבי פרסום נוספים לטלוויזיה והרדיו.

לטענתם, אברי גלעד "חירף וגידף" בתוכניות השונות ברדיו והטלוויזיה את חבר הכנסת יורם מרציאנו, מקדם החקיקה להיתר הצבת שילוט חוצות, את חברת נורסטאר ואת בעליה – משה נור. כפי שנטען בתביעה, אברי גלעד האשים את משה נור ואת בעליהן של חברות מדיה אחרות בתחום שלטי החוצות, כי אלו משחדים חברי כנסת.  

לטענת התובעים, באמירה זו, ניסה אברי גלעד להטיל אימה על הפוליטיקאים ולהסיט אותם מתמיכה בקידום החקיקה להצבת שלטי חוצות. בנוסף, נטען כי חלק מאמירותיו נאמרו במטרה לבזות את משה נור באופן אישי ולגרום לו לנזקים מכוונים. 

אברי גלעד מכחיש

על חלק מהאמירות, התנצל אברי גלעד, קודם להגשת התביעה בשידור חי. אולם, לטענת התובעים לאחר התנצלותו מיהר לחזור לסורו.

בתגובתו לאייס, לאחר הגשת התביעה, אמר אברי גלעד כי אין לו שום חלק ברווחי הפרסום, הן בטלוויזיה והן ברדיו וכי טענות התובעים מגוחכות. אולם, ניתן לראות בתגובה זו מעין התחמקות, שכן לא נטען בתביעה שלאברי גלעד חלק מרווחי הפרסום, כלומר אחוזים ברווחיהן של חברות המדיה. נטען שהוא מתפרנס, בין השאר, מפרסום בטלוויזיה וברדיו.

מאמרים אחרונים

קישורים
- יחסי ציבור
- יחסי ציבור באינטרנט
- עיצוב לוגו
- חדשות תקשורת
- חדשות יחסי ציבור
- חשיפה תקשורתית
- אברי גלעד

חיפוש באתר
מפת האתר