והפעם בפינת מיתוג מחדש - בועז יונה

בועז יונה וחפציבה יעברו מיתוג מחדש

והפעם בפינת מיתוג מחדש: בועז יונה וחפציבה

כן, שמעתם נכון, לא אחר מאשר האיש שאחראי על ההתמוטטות הכלכלית של כל אותם קבלנים וספקים רבים וכל אותן משפחות שנותרו לעמוד מול שוקת שבורה, בלי כסף ובלי בית. חפציבה, לפי נתוני "יפעת", הייתה החברה המסוקרת ביותר בחודש בו התפוצצה הפרשה.

בועז יונה החליט לאחרונה לשפר את תדמיתו ולשם כך שכר את שירותיו של אותו משרד יחסי ציבור שייצג בעבר את אהוד אולמרט ועומרי שרון, רימון-כהן-שינקמן. המשרד מתמחה בניהול משברים תקשורתיים ורבים יאמרו כי המשימה שלקח על עצמו כעת, גובלת במשימה בלתי אפשרית.

כצפוי, האמירה הראשונה של משרד יחסי הציבור בדבר הפרשה, מכינה אותנו לגלות שהתקשורת העויינת סיקרה את התמוטטות חפציבה באופן חלקי וכי אנו עתידים לגלות פרטים שלא נחשפו בסיקור התקשורתי. פרטים אלו, כך מסבירה תמי שינקמן – שותפה במשרד, יחשפו בפנינו את הסיפור המלא, את הגרסה של בועז יונה, שתראה כי לא הכל שחור ולבן.

תוכנית יחסי ציבור לשיפור תדמיתו של בועז יונה

תחילה, מסבירה שינקמן, יוגדר קהל היעד והמשרד ינסה לפנות אל כל הדיירים הפגועים, הספקים, עובדי חפציבה, גורמים בפרקליטות וכמובן – כלי התקשורת השונים. להזכירכם, מאז התפוצצות פרשת חפציבה, בועז יונה לא התראיין לתקשורת.

לכל התנהלותו של בועז יונה בפרשה, מסרבת שינקמן להתייחס ולדבריה, אינה יכולה להתייחס אל הטעויות שאירעו קודם לקבלת תקציב יחסי הציבור של בועז יונה וחפציבה. לא נותר אלא לשאול אם כך, אל מה בכוונתם להתייחס, במסגרת אותה חשיפת אמת שהם מבטיחים, אם לא למחדלים שקדמו את התמוטטות החברה ולאופן התנהלותו של בועז יונה לאחר מכן.

אין תקציב למגורים עבור דיירים חסרי בית, אך יש תקציב יחסי ציבור

במטה המאבק של חפציבה מרימים גבה, לדברי עופר רפפורט, מנהל מטה המאבק, את הכספים שהושקעו בשירותי יחסי הציבור והמיתוג מחדש של בועז יונה, ראוי היה להשקיע בפיצוי המשפחות. משפחות שמתמוטטות כלכלית ושחייהן נהרסו כתוצאה מהתמוטטות חפציבה.

ואולי, גם חומר למחשבה. ראוי שמשרד יחסי ציבור יתן את הדעת בעת קבלת תקציב חדש ויחשוב היטב, למי תועיל הודעה לתקשורת על קבלת התקציב. אין ספק שבועז יונה הוא שם מרשים בכל רשימת לקוחות של משרד המתמחה בניהול משברים, אך פרסום על כך ששכר שירותי יח"ץ לא בהכרח מועיל למיתוג מחדש שלו.

רוצה לדעת הכל על ניהול משברים בתקשורת? לחץ כאן: משבר תקשורתי

מאמרים אחרונים

קישורים
- יחסי ציבור
- יחסי ציבור עורכי דין
- ניהול משברים
- חדשות תקשורת
- חשיפה
- תוכן שיווקי
- סיקור תקשורתי

חיפוש באתר
מפת האתר