חדשות תקשורת - אתר כלכליסט עולה לאוויר

כלכליסט עולה לאוויר בתזמון מושלם

אתר כלכליסט עלה לאוויר

אתר האינטרנט calcalist.co.il, מבית ידיעות אחרונות, עלה לאוויר. גם הפעם, באיחור אלגנטי לא פחות מצאת העיתון כלכליסט אל האור. כמו בעיתון, גם באתר האינטרנט של כלכליסט יהיה דגש על שפה ברורה ונוחה לקריאה, שתאפשר לכל אדם, ללא ידע מוקדם להעשיר את עולם המושגים הכלכליים שלו ולהנות מעדכוני חדשות שוטפים.

המתחרה החדש בזירת האתרים הכלכליים באינטרנט - כלכליסט, עולה לאוויר על רקע ההסלמה בתחרות בין גלובס ו – The Marker, למי שפספס את הכותרות הרועשות: לפני ימים ספורים פורסמה בעיתון The Marker כותרת ראשית, תחתיה ידיעה על כך שפסגות ומגדל שוקי הון חסמו את גישתם של עובדים אל אתר האינטרנט גלובס. הסיבה לכך, הנה חשש לסוס טרויאני באתר. גלובס בתגובה פרסמו ידיעה המבטיחה כי אין כל סוס טרויאני וכי מדובר בתקלה שתוקנה, ושימו לב – תקלה טכנית מונעת גלישה באתר The Marker.

מה יש באתר כלכליסט?

כמו בעיתון, גם באתר כלכליסט השאיפה היא להרחיב את קשת הנושאים שניתן למצוא בעיתונות כלכלית ולהגיע לקהלי יעד שעד כה נרתעו מעיתונים כלכליים. באתר תמצאו דיווחי חדשות מתחומי כלכלה ועסקים שונים, בארץ ובעולם, פרשנויות, תחקירים, המלצות ועוד. לצד הנושאים שניתן לתייג כנושאים כלכליים מובהקים (שוק ההון), ישנם מדורי נדל"ן, טכנולוגיה, פרסום ושיווק, רכב, משפט, ספורט צרכנות ופנאי.

כלכליסט – עיתונאים ועורכים

לצד העורכת הראשית - גלית חמי, יעל וינר, אמיר זיו, עידן גרינבאום וגולן פרידנפלד (עורך השוק). את האתר עורך גבי קסלר ומנהלת המערכת גליה שילה. בתחום האינטרנט והטכנולוגיה ניתן לקראו פרשנויות וכתבות מאת אסף אביר, עידו קיינן, אסף גלעד, אורן הוברמן ואחרים. מיקי פלד בנושאי הסתדרות ורווחה, שאול אמסטרדמסקי בנושאי כנסת, מיטל זדה וגלי ברגר בנושאי פרסום ושיווק, אמיר טייג ועירית יוסילביץ' בתחום תקשורת ועוד.

באתר האינטרנט של כלכליסט ניתן למצוא רשימה רחבה יותר של עורכים, כתבים ופרשנים. שמות רבים ברשימה הזו וודאי מוכרים לכם מעיתון ידיעות אחרונות ומ – Ynet, אחרים היגרו לשורות כלכליסט מהעיתונים ואתרי האינטרנט המתחרים.

לכל החדשות החמות בתחום יחסי ציבור ותקשורת,
לחצו כאן: חדשות תקשורת

מאמרים אחרונים

קישורים
- יחסי ציבור
- חדשות תקשורת
- עיתונאים
- עיצוב לוגו
- יחסי ציבור באינטרנט
- יחסי ציבור לרופאים
- יחסי ציבור לעורכי דין

חיפוש באתר
מפת האתר