דוניצה תקשורת - יחסי ציבור לרשתות חברתיות

תקציב יחסי ציבור של רשת חברתית - דוניצה תקשורת

דוניצה תקשורת - יחסי ציבור לרשתות חברתיות

תקציב יחסי ציבור חדש ומעניין התקבל במשרד יחסי הציבור דוניצה תקשורת, שבעלות נחום דוניצה - הרשת החברתית הראשונה באינטרנט, שמזכה את משתמשיה בתגמול כספי. הרשת החברתית 'קליקות' הוקמה על ידי חברת סיגמא-ווייב, שמתמחה בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות להעברת מידע בתחום הסלולר וכן, פיתוח אנטנות זעירות למגוון שימושים.קליקות

מהנהלת הרשת החברתית 'קליקות' נמסר כי כיום פוקדים את האתר כ - 200 אלף משתמשים וכי מדובר בקצב גידול מסחרר, בשיעור של 100% לחודש.

לדברי מנכ"ל הרשת, אורדן טרבלסי, הבחירה באחד ממשרדי יחסי הציבור המובילים בתחום האינטרנט והטכנולוגיה, נבעה מתוך רצון לקדם את יעדי הרשת החברתית ולטפח שיתופי פעולה ענפים עם גורמים עסקיים בארץ ובעולם.

חוג הלקוחות של משרד יחסי ציבור דוניצה תקשורת, אליו הצטרפה הרשת החברתית 'קליקות', מונה גופים כלכליים רבים מתחומי היי טק וביוטכנולוגיה. במשרד מנוהלים תקציבי יחסי ציבור של גופים מוטי אינטרנט שונים, כמו איגוד האינטרנט הישראלי, AOL, רד תקשורת מחשבים ועוד.

בנוסף, דוניצה תקשורת מפעילים בלוג מקצועי, בו ניתן למצוא תכנים רבים בתחומי יחסי ציבור באינטרנט ועוד. בדקנו, כדאי לבקר, לחצו: הבלוג של דוניצה.

לעדכונים וחדשות מעולם יחסי הציבור והתקשורת, לחצו כאן: חדשות יחסי ציבור

מאמרים אחרונים

קישורים
- יחסי ציבור
- מיתוג
- עיצוב לוגו
- חדשות תקשורת
- משרדי יחסי ציבור
- כתיבה שיווקית
- חשיפה תקשורתית

חיפוש באתר
מפת האתר