משרדי יחסי ציבור מתפרקים - טלטלה נוספת

משרדי יחסי ציבור וותיקים מתפרקים

שני משרדי יחסי ציבור וותיקים מתפרקים

טלטלות רבות חלות על משרדי יחסי ציבור וותיקים ומובילים בישראל, לפני קרוב לחודשיים החליטו אירנה שלמור ומוטי שרף לצאת לדרכים נפרדות ודווח כי שלמור נמצאת במגעים למכירת חלקה במשרד שלמור - שרף. כעת, גם משרד יחסי ציבור "בר – תקשורת", שבבעלות דניאלה רייבנבך ואתי ברקין מתפרק והשתיים עתידות לפתוח משרדי יחסי ציבור עם שמות נפרדים.

משרד יחסי ציבור שלמור - שרף

אירנה שלמור, הקימה יחד עם מוטי שרף את שלמור – שרף לפני כשש שנים והמשרד המשותף פעל לצד המשרד הוותיק שהקימה לפני 25 שנה, שלמור תקשורת. במשרד המשותף שרף ושלמור היו בעלי מניות שווים ושרף שימש כמנכ"ל.

כאשר הבשילה החלטתה של שלמור לפרק את השותפות, במכתב שהפנתה לעובדי המשרד הסבירה את רוח הדברים. לדבריה, אינה מוצאת תועלת רבה מאחזקותיה בשלמור שרף ומאידך, המצב הקיים מצר את התפתחותו של המשרד הוותיק שבבעלותה, שלמור תקשורת.

עוד ציינה שלמור, כי אינה מעוניינת להיות שותפה במשרד בו השפעתה על ההתנהלות העסקית מוגבלת וכי תעשה כל שביכולתה בכדי לסיים את השותפות ברוח טובה, שתטיב עם כל הנוגעים בדבר. באותה עת, מסרה כי היא נמצאת במגעים עם גורמים שונים המעוניינים לרכוש את חלקה בחברה.

משרד יחסי ציבור – בר תקשורת

השמועות אומרות כי הפרידה נעשית על רקע של חילוקי דעות, אך לפי תגובותיהן של השתיים, הפרידה נעשית ברוח טובה ועל פי החלטה משותפת. לפי ההערכות, רייבנבך תמשיך לטפל בתקציבי יחסי ציבור של הלקוחות בהם טיפלה עד היום וכך גם ברקין. במשרדים הנוכחיים, עם כל העובדים, תישאר רייבנבך ואילו ברקין תקים משרד חדש בצפון תל אביב, בו ינוהלו תיקי הלקוחות שהיו תחת טיפולה.

לחדשות נוספות בתחום, לחץ כאן: חדשות יחסי ציבור

מאמרים אחרונים

קישורים
- יחסי ציבור
- משרדי יחסי ציבור
- עיצוב לוגו
- חדשות תקשורת
- יחסי ציבור באינטרנט
- כתיבה שיווקית
- חשיפה תקשורתית

חיפוש באתר
מפת האתר