יחסי ציבור לישובי עוטף עזה

תקציב יחסי ציבור לדרום

יחסי ציבור במטרה להעלות מודעות למצוקה בישובי עוטף עזה

הציבור ומקבלי ההחלטות, לא באמת מבינים מה עובד על תושבים המתגוררים בישובי עוטף עזה – כך נטען בישיבה שכינס ראש עיריית אשקלון, בה הוחלט להפריש תקציב יחסי ציבור ופרסום להעלאת המודעות אל מצבם. לצד ההחלטה כי יש להיפגש בבהילות עם ראש הממשלה וכן, לזמן את ועדת הביטחון לביקור וצפיה מקרוב במצב התושבים, עיקר תשומת הלב ניתן להיבט התקשורתי ולהחלטה להפריש תקציב מיוחד לצרכי יחסי ציבור.

יחסי ציבור נגד אטימות

כאמור, הטענה העיקרית שעלתה היא שהציבור, ציבור הבוחרים, אינו מודע לכל המתרחש בישובי עוטף עזה ולא מבין את גודל מצוקת התושבים. חוסר המודעות הזו, מטבע הדברים, משליכה גם על מקבלי ההחלטות. אולם, נראה כי לצד פעילות יחסי ציבור ופרסום לעידוד מודעות, מזוהה גם הצורך לעשות שימוש בכלים משפטיים.

להצעתו של מהצרי, כל רשות תפריש מתקציבה סכום מסוים לצרכי פעילות יחסי ציבור, יוקם ועד מיוחד שיפנה אל משרדי יחסי ציבור ופרסום ואלו ייצגו את מצוקת התושבים ויפעלו להגדלת המודעות בציבור. קולות נוספים שנשמעו, קראו לבחירת אנשי מקצוע מתחום יחסי ציבור ופרסום הפועלים בדרום הארץ ומכירים מקרוב את המצב. לדברי חיים קוזניק, ממשרד יחסי ציבור "נאור תקשורת" שבשדרות, תהיה להם היכולת לדברר את הנושא בצורה טובה יותר.

להתעדכן בכל החדשות החמות בתחום התקשורת לחץ כאן: חדשות תקשורת

מאמרים אחרונים

קישורים
- יחסי ציבור
- יחסי ציבור באינטרנט
- משרדי יחסי ציבור
- חדשות תקשורת
- עיצוב לוגו
- משבר תקשורתי
- תוכן

חיפוש באתר
מפת האתר