מכרזי יחסי ציבור ודוברות למגזר הציבורי

מידע על מכרזי יחסי ציבור ודוברות באתר פרסום gov

האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות מבקש לצרף נציג לוועדת המכרזים

התנגדויות רבות עלו בעקבות מכרז שהתקיים לאחרונה, לתפקיד דובר משרד האוצר. על פי הטענות, המכרז "הותאם" למידותיו של הדובר שלומי שפר שמונה בסוף חודש פברואר. בנוסף, פנה איגוד יחסי הציבור הישראלי אל נציבות שירות המדינה בבקשה לצרף נציג מטעם האיגוד אל וועדת המכרזים בעת קיום מכרזי יחסי ציבור ודוברות במגזר הציבורי.

שוקי גוטמן, מנכ"ל מרק"ם תקשורת שלח בתחילת השבוע מכתב בשם האיגוד אל מבקר המדינה, נציב שירות המדינה ומנכ"ל משרד האוצר. במכתבו בקש כי כל המכותבים יפעלו לצירוף נציג כאמור, אל כל וועדת מכרזים הבוחרת גוף או אדם לצרכי יחסי ציבור או דוברות במגזר הציבורי.

מכרזי יחסי ציבור ודוברות במגזר הציבורי

בשונה מחברות פרטיות הפונות לרוב באופן עצמאי אל משרדי יחסי ציבור שונים, בניסיון לבחור את המשרד המתאים ביותר, כאשר מדובר בגוף ציבורי לרוב יפורסם מכרז. ניתן לראות את המכרזים השונים בתחומי דוברות ופרסום באתר פרסום - GOV: מכרזים בתחום פרסום ויחסי ציבור

אתר זה מנוהל על ידי לשכת הפרסום הממשלתית ובו ניתן למצוא את כל המידע על המכרזים הממשלתיים בתחומי פרסום, מכרזי יחסי ציבור למגזר הציבורי ודוברות. באתר מנוע חיפוש ידידותי ואפשרות לקבל פרסומים רלוונטיים הישר אל תיבת הדוא"ל.

למידע  נוסף על תחום יחסי הציבור והתקשורת, לחץ כאן: יחסי ציבור

מאמרים אחרונים

קישורים
- יחסי ציבור
- יחסי ציבור באינטרנט
- מיתוג
- יחסי ציבור לעורכי דין
- משרדי יחסי ציבור
- חדשות תקשורת

חיפוש באתר
מפת האתר